Головна » Файли » Мої файли

Як вижити і зберегти спокій в умовах заворушень і масових протестів?
22.11.2015, 10:47

Зараз в нашій країні не зовсім спокійно. Склалася ситуації, що відрізняється від нашого звичайного повсякдення. Для багатьох людей шок стає єдиною реакцією. Як з найменшими втратами пережити нестабільні часи?


 

                                     Поради батькам:

Як би не було складно, доведеться пояснити дітям, що відбувається в країні. Лякати не потрібно. Просто скажіть: «Трапляється, що хтось з кимось не погоджується. Навіть тато з мамою сваряться, а це – сварка в країні, але все буде добре. Розповідати дитині про ситуацію потрібно обов’язково, навіть якщо вона ще занадто мала, щоб усвідомити, що відбувається. Просто зробити це на доступному рівні.

 

                                          Для дорослих:

Ізолювати себе від неприємної інформації. «Якщо ви під час випуску новин хапаєтеся за серце, просто вимкніть телевізор

Якщо панічні настрої все ж з’являються, потрібно постаратися їм протистояти, а не скуповувати продовольство і валюту. Краще навести порядок у власному домі – особливо якщо це заняття вам не до душі, адже в такому випадку агресія переноситься на прибирання. Воно заспокоює і розставляє думки і емоції по місцях, робить сприйняття навколишнього світу більш осмисленим і структурованим.

Важливий момент: не втрачайте зв’язок з рідними, частіше телефонуйте друзям і близьким. Не для того, щоб обмінятися апокаліптичними чутками, а щоб дізнатися, як у них справи.

Обережно ставитися до соціальних мереж, адже вони– це відмінний спосіб маніпуляції.

Категорія: Мої файли | Додав: pech_cdut
Переглядів: 74 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar