Головна » 2017 » Серпень » 30 » Районна педагогічна конференція!
15:57
Районна педагогічна конференція!

     30 серпня 2017 року працівники Печенізького центру дитячої та юнацької творчості взяли участь в районній педагогічній конференції педагогічних працівників навчальних закладів Печенізького району у 2017 році.

        Метою конференції було вироблення узгоджених рішень щодо реалізації пріоритетних напрямів розвитку освіти Печенізького району у 2017/2018 навчальному році.

              У роботі конференції брали участь:

Ярова Лариса Володимирівна - голова Печенізької районної ради, яка звернулася до всіх з привітальним словом;

Прохорчук Наталія Володимирівна - начальник відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації, яка виступила з доповіддю на тему: "Пріоритетні завдання педагогічних колективів у контексті створення Нової Української школи";

Кизим Ольга Вікторівна - заступник голови Печенізької районної державної адміністрації, котра також звернулася до всіх присутніх з вітальними словами. 

         З доповіддю на тему "Пріоритетні завдання методичної служби щодо підготовки педагогів до реалізації Концепції української школи" виступила Зеленська Олена Володимирівна - завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Печенізької РДА.

      Також у залі були присутні педагогічні колективи закладів освіти району, представники батьківських комітетів навчальних закладів, голови селищних та сільських рад, керівники підприємств та організацій району. 

 

Переглядів: 135 | Додав: pech_cdut | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar